Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszacych i Słabosłyszących w Wejherowie

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca odbyły się w naszej szkole uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2023/2024. Dzień rozpoczęliśmy od mszy świętej w Kolegiacie Wejherowskiej, podczas której wspólnie dziękowaliśmy za miniony rok.

O godzinie 9.00 w hali sportowej rozpoczęła się  dalsza część obchodów. Na początku mieliśmy okazję podziwiać wspaniały występ taneczny  w wykonaniu naszych utalentowanych uczennic, które zdobyły pierwsze miejsce podczas Pomorskich Spotkań Tanecznych w Gdyni. Pokaz wzbudził ogromne zainteresowanie i zachwyt wśród zebranych.


Kolejnym punktem programu był niezwykle barwny występ przygotowany przez panie Agnieszkę Lesner-Łukasik i Ewelinę Millek na potrzeby XIX Ogólnopolskiego Konkursu Odczytywania Mowy z Ust. Magiczna opowieść o życiu w podmorskich głębinach oczarowała widzów, przenosząc ich w świat pełen tajemnic i piękna.

  
Po artystycznych występach głos zabrała pani dyrektor Ewelina Lulińska która uhonorowała Nagrodą Dyrektora dwoje uczniów: Michała Kijaczko ze Szkoły Podstawowej oraz Patrycję Wisiorowską ze Szkoły Ponadpodstawowej.

   
Następnie przyszedł czas na wręczenie pozostałych nagród, począwszy od najmłodszej grupy.  Pani dyrektor z dumą gratulowała  sześciorgu przedszkolakom, którzy od nowego roku szkolnego rozpoczną naukę w pierwszej klasie. Potem nagrodziła wszystkich, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem. Była to chwila pełna emocji i wzruszeń zarówno dla nagrodzonych, jak i ich rodzin.

  
Na zakończenie pani dyrektor pożegnała tegorocznych absolwentów, życząc im powodzenia w dalszej edukacji.

  
Uroczysty nastrój towarzyszył całej ceremonii, jednak w powietrzu czuć było ekscytację i radość.

  
I nadszedł ten wspaniały moment, gdy pani dyrektor ogłosiła, że rozpoczynają się WAKACJE!!!

Galeria zdjęć